pattaya tours  krabi tours 

مطالعه بیشتر...

مایا خلیج است که واقعا یک مکان با شکوه است! شما می خواهم به کتاب خط? بازحمت حرکت کردن فیل + صفری روز کامل تجربه داشتن تعطیلات در پوکت بخش مهمی از این کوه پیمایی فیل است... شتر راک Ni خلیج – صخره های دیدنی و جذاب برای گشت و گذار و گرفتن عکس. کتاب خط با بهترین نرخ و دریافت تاییدیه فورا. جزایر فی + جزیره نوامبر تایلندی توسط تور کرجی کرجی A است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف. پوکت طیف عظیمی از تور و فعالیت های هر اندازه بودجه علاقه و گروه است. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. غواصی & سفر روز غواصی غواصی غواصی روز سفر برای گروه های مخلوط از غواصان و snorkellers، سعی کنید و غواصی به عنوان یک مبتدی به عنوان بخشی از هر روز سفر به ویلا گاو کوهان دار & جزایر فی.

Pobchai Jivavisitnon مالک و مدیر عامل Novotel پوکت توچال و Novotel پوکت فهرست پارک گفت: بازسازی پایانه های قدیمی در فرودگاه پوکت هجوم مهاجران در مقصد گردشگری لوکس در خود جای می دهد. فرودگاه تایلند (AoT) گزارش داد که ترافیک مسافر در فرودگاه پوکت 19.6% افتاده سال در سال به شمارش 11،3 میلیون در نه ماه اول سال 2016. آقای Pobchai گفت: پوشش بزرگتر با خطوط هوایی بین المللی مانند مالزی بر اساس Malindo هوایی، که ارائه می دهد پروازهای مستقیم از کوالالامپور به پوکت. بازتولید پروازهای مسکو و جدید فرانکفورت خدمات از طریق پوکت نیز کمک به مهاجران بین المللی افزایش و ایجاد درآمد عظیم برای هتل های محلی و آژانس های سفر. او گفت: "این تحولات گسترده هر ذینفعان در پوکت, از جمله من دو هتل در Patong بخش بهره مند شوند". علاوه بر این، علاوه بر پرواز های مستقیم بیشتر بین المللی و بهبود از بازسازی فرودگاه نیز به طور غیر مستقیم حمایت سیاست دولت برای فشار پوکت را به مقصد برای جلسات و مسافرت تشویقی و کنوانسیون و نمایشگاه (موش) در تایلند. Novotel پوکت توچال و Novotel پوکت فهرست پارک بیش از 300 بازدید کننده موش در یک زمان با کیفیت امکانات برای جلسه و بازدید کنندگان نمایشگاه را پشتیبانی می کند. آقاي Pobchai گفت دو استراحتگاه خود می خواهد خوشگل در 2017 با بودجه 110 میلیون بات. تا 100 میلیون بات شده است میله میله برای نوسازی چهار ستاره Novotel پوکت توچال است. بات 10 میلیون باقی مانده را می توان به اتاق رفت و آمد مکرر در پوکت Novotel پارک رفت و آمد مکرر استفاده می شود.

Http://www.bangkokpost.com/business/news/1153301/phuket-hotels-ready-for-influx-after-airport-upgrade شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

.> شما همچنین دریافت جذاب شناور روستای کخ که شما لذت بردن از ناهار خوشمزه تایلندی مراجعه کنید. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. برای آژانس های مسافرتی ما استفاده می شود. برای تمام اعضای خانواده با ما تماس بگیرید لطفا بوفه شام و Spectectular نمایش - بزرگ لذت ببرید ما بهترین را به اولویت خود را انجام دهد. شما ممکن است متوجه است که پوکت جزیره بسیار بزرگ به معنی در حالی که برای مثال شما می رسند ممکن است اگر شما اقامت در Patong Beach که کسی که باقی می ماند در مای خان در شمال پوکت به هتل خود در 17.00 خواهد رسید... ادامه مطلب... بازحمت حرکت کردن فیل + صفری روز کامل تجربه داشتن تعطیلات در پوکت بخش مهمی از این کوه پیمایی فیل است... انجام آنچه شما دوست ترین. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. تا تور شرکت; با مسئولیت محدود در پوکت مشتریان از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت شده است.