thailand hotels  phuket tours 

به طور معمول، تور تایلند شروع و پایان در بانکوک، پایتخت این کشور.

پایتخت, بانکوک heaving، جنگل شهری با آسمان خراش فروشندگان خیابان بازار، اتومبیل auk auks دوچرخه و توده مردم همه رقابت برای فضا است. دوستان جدید، انتخاب کنید تا برخی از زبان ویژه محلی و ترک خندان. 'صرفه جویی چهره"نیز بخش مهمی از بودن تایلندی است و این شامل آرام باقی مانده، نه خلق و خوی خود را از دست دادن و اجتناب از رویارویی به طور کلی. بالشتک های پر جنب و جوش پارچه پارچه میز و hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی و نوسازی مشاهده شده است. کوسه جزیره نزدیک برای متقاضیان آدرنالین است. ارواح محلی مکونگ ویسکی و رم دم سنگ محبوب، و بطری یخی محلی آبجو Singha طراوت در روز گرم و مرطوب است. سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید غذاهای دریایی و ادویه های معطر کاری خرچنگ کیک بریانی ماهی و میگو همه انتخاب های بزرگ است. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. سرسبز پارک های ملی پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای. شهر فعلی خود را intertwines با بقایای آنچه را یک بار به یکی از مراکز بزرگ آسیا بود.

5. جزایر تورکس و کایکوس فقط در جنوب شرقی از باهاما جزایر تورکس و کایکوس, خانه برای برخی از زیباترین سواحل جهان استراحتگاه لوکس و مجلل رستوران هستند. جزایر برای برچسب قیمت بالا شناخته می شوند اما جت آبی پرواز یک طرفه از نیویورک به پراویدنشیالز زیر 300 $ است. استراحتگاه های عمده در تورکس و کایکوس بیش از 600 دلار گران دارد شب تا انتخاب برای هتل های کمتر شناخته شده با هزينه سراسر $125. در شب سال نو، بازدید از کافه فلامینگو را در اتش در ساحل به همراه غذاهای محلی، موسیقی و نمایش آتش بازی. مرتبط با: 9 جزیره بودجه دوستانه Getaways 6. ونکوور، کانادا لذت ببرید نرخ مطلوب و سرزمین عجایب زمستانی شهری این فصل تعطیلات. پرواز از سواحل غرب به خصوص مقرون به صرفه هستند. پرواز از لس آنجلس برای تنها بیش از $300 دور سفر و یا از سیاتل برای 230 $. شما می توانید اتاق برای به عنوان کم $83 یک شب در Kayak.com یا 40 دلار در Airbnb. شهر میزبان جشن سال نو عظیم با کامیون مواد غذایی، سرگرمی و موسیقی زنده در فرود Burrard و ذغال سنگ بندرگاه.

Http://www.philly.com/philly/business/transportation/Affordable-Last-Minute-New-Years-Eve-Destinations.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مهمتر از همه، آن لذت ببرید و فراموش نکنید که برای چانه زدن برای قیمت خوب. بازار شناور معروف است که در آن کالا كه هستند و از طولانی دم قایق به فروش می رسد. پایتخت, بانکوک heaving، جنگل شهری با آسمان خراش فروشندگان خیابان بازار، اتومبیل auk auks دوچرخه و توده مردم همه رقابت برای فضا است. به طور معمول، تور تایلند شروع و پایان در بانکوک، پایتخت این کشور. این راهنمای بیشتر عمیق چه شما میتوانید به بینید و تجربه در این کشور متنوع delves. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. دوستان جدید، انتخاب کنید تا برخی از زبان ویژه محلی و ترک خندان. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است.