pattaya tours  krabi attractions 

زمانی که با ما در تایلند شما سفر در پاسخ: خودتان ممکن است تجربه دوستانه مهمان نوازی تایلندی در حالی که اقامت با یک خانواده محلی زندگی روش زندگی سنتی.

دو مهم در بانکوک در میان بسیاری از معبد بودا Reclining با مجسمه بودا که 156 متر طول و حدود 50 فوت ارتفاع و معبد از سپیده دم منار 260 پا که تبدیل به نمادی از بانکوک تصاویر. شهر فعلی خود را intertwines با بقایای آنچه را یک بار به یکی از مراکز بزرگ آسیا بود. از جنگل های تحریک و مبهم ارتفاعات در شمال به سواحل شنی سفید رنگ و منظره جزایر جنوب تایلند چشم انداز همیشه در حال تغییر بوده است جذاب و سرگرم کننده مسافران برای قرن ها. مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی. در قرن بعد سیام تحت تاثیر فرهنگ خمر, Dvaravati و مالایی با برخی از معابد و بناهای امروزی تایلند نمایش شواهد این نفوذ بود. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. هنگام سفر با ما در تایلند اقامت در پاسخ: تجربه دوستانه مهمان نوازی تایلندی در حالی که اقامت با یک خانواده محلی زندگی روش سنتی زندگی خودت ممکن است. بنابراین توجه به زمینه های که شما در حال بازدید آن هستید، آب و هوا می تواند متفاوت باشد فصل از ساحل به ساحل متفاوت است. با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک. Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش.

تایلند 3Q16 تولید ناخالص داخلی 3.2%، انتظار: کاهش از 3.5 درصد در سه ماهه قبل بزرگ شد. پس از تنظیم های فصلی تولید ناخالص داخلی 3Q16 گسترش یافته توسط 0.6% 2Q16. ثبت شده در نه ماه اول اقتصاد تایلندی متوسط رشد 3.3 ٪. یادداشت Maybank KimEng است که این زیر انتظار بلومبرگ 3.4% است. با این حال، بر اساس YTD آن هنوز هم در راستای انتظار ربات و NESDBs 3.2% است. رشد تولید ناخالص داخلی در 3Q16 با افزایش مصرف خصوصی، عمومی و همچنین در بخش گردشگری افزایش هزینه های بیمه بود. مصرف خصوصی رشد 3.5 درصد YoY در 3Q16، ادامه حرکت از 2Q16 3.8%. در همین حال، هزینه های عمومی رشد 6.3 درصد در 3Q16. با این حال، رشد در مقابل پایین تر است 11.9 ٪ در 2Q16. در نهایت، بخش خدمات رشد قوی 14.7% در 3Q16 بالاتر از رشد 12.6% در 2Q16 نشان داد. یکی دیگر از کلید های مثبت بود که در بخش کشاورزی شاهد rebounding رشد به +0.9% YoY در مقابل 3Q16 - 1.2 درصد در 2Q16 (پس از هفت محله های متوالی کاهش).

Http://finance.yahoo.com/news/thailands-gdp-grows-measly-3-084800950.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

بازديد به مزرعه ارکید، لذت بردن از ماساژ تایلندی دادوستد در بازارهای کوچک و آبراه تایلند با قایق سواری چیزهای دیگر محبوب برای تعطیلات تایلند انجام هستند. مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی. آب به معنای نمادین به پاک کردن و پاک اما با آوریل یکی از تایلند داغترین است چند ماه نیز به ارمغان می آورد در تسکین شیرین از گرما. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. هیچ جا زیبایی های طبیعی از درخشش تایلند را از طریق بیش از در پارک های ملی نقطه چین سراسر کشور ندارد. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. شمال تایلند خانه را به بسیاری از گروه های اقلیت کشور. این همه پایدار بسیار دوست داشتنی شاه کولی نهم به عنوان رئیس دولت از سال 1946 - ادعا عنوان reigning طولانی ترین پادشاه در جهان و فراهم کردن مردم تایلند با شکل پایدار به تکیه بر حکومت است.