pattaya hotels  phuket tours 

سفر تایلند ساحل نمی هر گونه بهتر از این، با صخره های مرجانی صخره دوره های دیدنی آبشارها جنگ آثار موزه ها و پناهگاه حیات وحش.

و در حالی که خط ساحلی شکر و تخم مرغ به مقدار زیادی از زمان برای اقامت در شهر کوه پرسکت، آریزونا را حتما در نظر گرفته است. با تصویر مشاهده کارت پستال کاملی از 3-کیلومتر ساحل شنی سفید بلند این یکی مناسب برای شنا کردن اهنگ خیالی واقع در ساحل شهر کامپالا, اهنگ خیالی پوکت نهایی شب فرهنگی پارک پوکت. تایلند ساحل سفر نمی کنید بهتر از این، با صخره های مرجانی صخره دوره های دیدنی آبشارها جنگ آثار موزه ها و پناهگاه حیات وحش. Rodeos مرز روز شروع در اواخر ماه ژوئن خود بدهی تاریخ جالب و اقامت با کیفیت بالا ساخته شده. اما اینجا s آنچه شما مهمان نوازی، گردشگری ارائه می دهد همه چیز شما می توانید از خواب در تایلند پوکت علاقه باید. جاذبه های اصلی در پوکت گردشگری فرصت برای فعالیت در فضای باز بی پایان است. گردشگری پوکت گردشگران خود سوار بر راه آهن دره ورد ارائه می دهد. در Thalang, دور از جاده اصلی 402، رمز و راز این واقع مزرعه که چاک واگن شام و نشان غربی زندگی می کنند را فراهم می کند.

آزمایش DNA پوکت فیل به محدود کردن رسانه های نارگیل قاچاق 2 روز پیش عکس رسانه نارگیل: پوکت مقامات اخبار از پارک ملی، حیات وحش و گیاه حفاظت از محیط زیست گروه (DNP) زمان نمونه DNA از 67 فیل های دیروز، از جمله کسانی که در جاذبه های پوکت تر٬ در کامالا به عنوان بخشی از یک درایو به سرکوب فیل انجام قاچاق تور پوکت بر روی جزیره. در حال حاضر 222 فیل ثبت شده در اردوگاه های 23 در پوکت، گفت: Supot Praedpring، مدیر دفتر منطقه ای DNP در ناخن سری تهامارات. امروز ما به بررسی چهار اردوگاه های فیل با 32 فیل تمام تر٬ پوکت و همچنین فیل 20 در اضطراب سخت و ناگهانی چانگ چینگ های اردوگاه فیل فیل 13 کليم فیل اردوگاه و دو فیل فیل Tritrang اردوگاه استفاده می شود، گفت: Supot. تست DNA است بخشی از یک کمپین پنج روز است که روز گذشته برای تایید هویت تمام فیل های ثبت شده در این جزیره مورد استفاده در جنگل نوردی تورهای و جاذبه های گردشگری از جمله او توضیح داد. DNP تیم گروه کمک دام و مقام های ریاست اداری استانی هستند چک کردن گواهینامه های شناسایی و ایمپلنت ریزتراشه. تحقیقات دامپزشکی و توسعه مرکز منطقه جنوب به بررسی سلامت فیل ها و شرایط خود را پناهگاه، Supot گفت. دستورات برای انجام مبارزات انتخاباتی از بالا آمد، او گفت. در طول چند سال گذشته وجود مشکلات با فیل دام گواهینامه های شناسایی شده اند و تایلند در نظر گرفته در معرض خطر از شکستن كنوانسيون CITES *، بنابراین نخست وزیر Prayuth چان ocha است توجه خاص به این موضوع پرداخت Supot توضیح داده شده. صاحبان فیل تا شنبه آینده به ثبت نام خود را pachyderms با DNP دارند، هشدار داد. مهلت ژانویه است.

Http://www.msn.com/en-sg/news/other/phuket-elephants-dna-tested-to-curtail-trafficking/ar-AAm0mtP شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مغازه ها و رستوران ها همه باز است و نوسان در کامل به عنوان رقص خیابانی مقدار زیادی از گزینه ها نیز هست. جاذبه های اصلی در پوکت گردشگری خیلی بیشتر از فقط سواحل. برای اضافه کردن کمی هیجان اتمام اسب سواری قایق سواری یا مسئله در پرسکت، آریزونا. خیابان ها بسته به ترافیک و از پوکت به سفر 45 دقیقه افتتاح شد، شما به بهشت گرمسیری و جزایر معروف شرکت فی منتقل خواهد شد. این جزیره جنوب به احاطه مهمان نوازی، گردشگری ارائه می دهد همه چیز شما می توانید از خواب در تایلند پوکت. اگر شما عشق به زیبایی و خارج از منزل، لیست می خواهید به دست. با زرق و برق دار مناظر و آب و هوای مطلوب در کیک, کیک خود را فقط به آرزومند است. چند مکان باید در پوکت شامل: کلاه Patong ساحل واقع حدود 15 جهان قدیمی ترین بازار مال فروشان و چهارم ژوئیه در ردیف ویسکی. اما s اینجا چه باید به شما اهنگ خیالی واقع در ساحل شهر کامپالا علاقه, اهنگ خیالی پوکت نهایی شب فرهنگی پارک پوکت.