pattaya hotels  phuket attractions 

"می شود محفوظ است حتی اگر شما هستند هنوز مهمان در برزیلی پوکت" وانت و بازگشت توسط مطبوع مینی ون به شما هتل.

سریع و راحت, سفر کوتاه در دیدگاه های دیدنی از دریای آندامان با مکمل خوراکی و تنقلات قبل از رسیدن به ترمینال کشتی برای شروع ماجراجویی فی گرفتن لذت می برد می شود می تواند. voyaging فوق العاده است اما همه که بسیاری از تورهای ندارد. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. سبک بوفه ناهار را زیر سایه جنگل باران برگزار می شود. وب سایت می گوید که می خواهد به پوکت در 17.00. برای هر کسی که نیاز به تعطیلات به مقدار بیشتر می شود. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. پیدا کردن نرم افزار Nero در باغ مرجانی فوق العاده با 30 متر دید فوق العاده.

فرودگاه تایلند (AoT) گزارش داد که ترافیک مسافر در فرودگاه پوکت 19.6% افتاده سال در سال به شمارش 11،3 میلیون در نه ماه اول سال 2016. آقای Pobchai گفت: پوشش بزرگتر با خطوط هوایی بین المللی مانند مالزی بر اساس Malindo هوایی، که ارائه می دهد پروازهای مستقیم از کوالالامپور به پوکت. بازتولید پروازهای مسکو و جدید فرانکفورت خدمات از طریق پوکت نیز کمک به مهاجران بین المللی افزایش و ایجاد درآمد عظیم برای هتل های محلی و آژانس های سفر. او گفت: "این تحولات گسترده هر ذینفعان در پوکت, از جمله من دو هتل در Patong بخش بهره مند شوند". علاوه بر این، علاوه بر پرواز های مستقیم بیشتر بین المللی و بهبود از بازسازی فرودگاه نیز به طور غیر مستقیم حمایت سیاست دولت برای فشار پوکت را به مقصد برای جلسات و مسافرت تشویقی و کنوانسیون و نمایشگاه (موش) در تایلند. Novotel پوکت توچال و Novotel پوکت فهرست پارک بیش از 300 بازدید کننده موش در یک زمان با کیفیت امکانات برای جلسه و بازدید کنندگان نمایشگاه را پشتیبانی می کند. آقاي Pobchai گفت دو استراحتگاه خود می خواهد خوشگل در 2017 با بودجه 110 میلیون بات. تا 100 میلیون بات شده است میله میله برای نوسازی چهار ستاره Novotel پوکت توچال است. بات 10 میلیون باقی مانده را می توان به اتاق رفت و آمد مکرر در پوکت Novotel پارک رفت و آمد مکرر استفاده می شود. "پس از نوسازی، ما دو هتل ما را ببینید 7-8 درصد افزایش در رشد درآمد انتظار" گفت: آقاي Pobchai. او گفت: نیمی از کل درآمد تولید شده از هتل دو انتظار می رود که از خدمات هتل سال آینده آمده با نصف از مواد غذایی و نوشیدنی در مقایسه با سهم فعلی 65 و 45 درصد بود.

Http://www.bangkokpost.com/business/news/1153301/phuket-hotels-ready-for-influx-after-airport-upgrade شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

سفر برای هر گردشگری است که عشق به روز تعطیلات تمام زمان بازدید از محل سافاری استفاده می کند. باید انجام دهید! جزایر سنگ آهک قوی جنگل های انبوه و دست نخورده، به دنبال سواحل خلیج سدیم چانگ کاملا خیره کننده، با بسیاری از اضافی امتیاز کم مورد علاقه در طول مسیر مانند Suwankuha معبد غار میمون، که در آن مجسمه عظیم بودا طلایی را در میان بسیاری از میمون های دوستانه نشسته است. جزیره بامبو – شن و ماسه پودری نرم و گرم آب دعوت برجسته این توقف هستند. وجود دارد 2 کخ هنگ یا هنگ جزایر در دریای آندامان. اهنگ خیالی پوکت جزیره بزرگترین و عجیب ترین نشان می دهد و باید مطلق است. لذت بردن از چیزی جزایر "Early Bird" تور بهترین شرایط غواصی و دامنه ی برجسته ای از زندگی دریایی از جمله برخی از 500 گونه مرجان سخت و نرم. تا تور شرکت; با مسئولیت محدود در پوکت مشتریان از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت شده است.  "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. در ساحل خصوصی تنظیم به شما زمان بیشتری را صرف است.