pattaya attractions  thailand attractions 

"می شود محفوظ است حتی اگر شما هستند هنوز مهمان در برزیلی پوکت" وانت و بازگشت توسط مطبوع مینی ون به شما هتل.

.> کی جزایر تور سفر صفحه ▾ برای اطمینان از بهترین روز ممکن و بهترین کار برای جلوگیری از جمعیت--برنامه سفر تور کخ کی تنظیم شده در سنگ است. 07:30 صبح در هتل خود را انتخاب کنید, انتقال به خان لا اسکله 09:00 هستم خروج به جزایر کی کخ توسط کرجی کخ کالی نيكل – اولین توقف رقص جزیره برای شنا و غواصی برخی از جناس Fi کخ نام جزیره ژاپنی – یکی دیگر از فرصت های بسیار خوبی برای ساحل بکر جزیره کوای کان – نهار در محل کلاس اول. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. شما می توانید پیدا بزرگ مانیتور مارمولک قدم زدن در اطراف و خرچنگ زاهد گوشه نشین میلیون در ماسه های خزنده. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. سبک بوفه ناهار را زیر سایه جنگل باران برگزار می شود. برای آژانس های مسافرتی ما استفاده می شود. یکی در را Krabi دریا است و یکی دیگر در چانگ Na خلیج., با مسئولیت محدود است و بنابراین شما می توانید با اعتماد به نفس کتاب عضو به طور کامل با مجوز سازمان گردشگری تایلند است.

خالخال فیلیپین موزه هنر شهر Antipolo - 149 درصد کاربران مشاورین این موزه نمایش مشخصات عمومی-ارزش با توجه به آن مجموعه شش داستان سرایی بزرگ فضاهای گالری که خانه های مجموعه جذاب محلی هنر توسط هنرمندان مشهور فیلیپینی نام. 5. Nong Nooch گرمسیری باغ گیاه شناسی، پاتایا، تایلند - 147 درصد با بیش از 20 مضمون باغ، Nong Nooch ساحل بهترین لذت می برد از طریق تور باغ و پس از ناهار محلی و سنتی تایلندی نمایش فرهنگی برای S 55 $ در هر فرد است. 6. Bua قیش آبشارها یا نم سی چت Phu چیانگ مای تایلند - 137 درصد متقاضیان ماجراجویی وبلاگ خط بیش از پنج کیلومتر از طریق جنگل سه پل آسمان و دو rappel descents توصیف زیبایی Bua قیش آبشارها و نمایش هوایی جنگل اطراف همه در S 165 $ هر نفر می توانید. 7. Gili Meno ساحل غرب نوسا Tenggara اندونزی - مسافران 136 درصد است که به دنبال سرگرم کننده تجربه ماه عسل می تواند به این ساحل به عنوان تورهای غواصی Gili Meno نگاه و دو جزیره همسایه خود را می توان برای S 110 $ هر نفر رزرو. 8. کارتون شبکه Amazone Jomtien ساحل تایلند - 121 درصد خانواده ها در مطالب پس از بازدید از جهان اول کارتون شبکه مضمون پارک آبی در تایلند ساحل Jomtien به عنوان 10 مناطق سرگرمی را ارائه می دهد، بیش از 30 آب سواری و ورزشهای آبی جهان بزرگترین بازی زمین خواهد شد. بلیط در S 52 دلار برای Thais و S$ 64 برای گردشگران همه برای روز فروخته شده. 9-میمون تپه شهر پوکت, تایلند - 117 درصد بازدیدکنندگان تپه میمون که جالبه هنگام بالا رفتن تا بلندترین قله Phukets چپ را هنگام دیدن پرندگان مشاهده چشم از شهر از قله astounded همراه خواهد شد.

Http://www.thejakartapost.com/travel/2016/12/08/balis-sindhu-market-most-trending-attraction-in-southeast-asia.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

(لا) وگاس به سبک تایلندی فرهنگی نشان می دهد که می تواند همراه با شام بوفه و صندلی ردیف جلو. 6. Pungchang غار Manohra آبشار + معبد غار میمون: توسط این روز تور شما قادر خواهید بود برای دیدن اماکن و تصاویر آن بسیار دشوار است برای پیدا کردن... لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. میمون ساحل – نام آن را همه--خیره کننده پودر سفید ساحل شن و ماسه با میمون cute کمی در درختان و در ساحل را می گوید. اپراتور: سیام ماجراجویی جهان شما می خواهم به کتاب خط? جزایر فی + جزیره نوامبر تایلندی توسط تور کرجی کرجی A است که به شما امکان دیدن بیشتر و دریافت کردن در هر توقف. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. برای هر کسی که نیاز به تعطیلات به مقدار بیشتر می شود. جزیره چیزی جاذبه های توریستی کلاس جهان است.