pattaya attractions  thailand tours 

ممکن است یا ممکن است به توقف در تور قایق خود، اما شما می توانید برنامه سفر به طور جداگانه نیز حق از Phi Don.

و این یکی از چند کشور در جهان که در آن شما دریافت می کنید به مساجد و کلیساها و کاخ ها همه در مجاورت است. بنابراین پس از زمان زیادی با قمار، شما به این مکان برای پایان آرام به روز سر می تواند. پارک عرشه، نمی تواند بیش از حد از دست رفته. برخی از بهترین نقاط برای اقامت پوکت Krabi کخ Samui فی چانگ کخ و چیانگ مای است. همراه با چند میراث جهانی یونسکو یکی قادر خواهند بود تا شاهد بسیاری از پرتغالی نفوذ در فرهنگ و ساختار و مواد غذایی، از آنجایی که این جایی است که توسط پرتغالی برای مقدار قابل توجهی از زمان حکومت بود. اسپانیا یکی از کشورهای 1 در جهان به توسعه تابستان / تعطیلات ساحل. خوب، بدیهی است که اگر شما لئوناردو دی کاپریو ساحل را دیده ام. کیپ تاون مقصد توریستی بیشترین بازدید در آفریقای جنوبی است. مونت کارلو محل غنی، اجازه می دهد تا برخی از معافیت های مالیاتی منحصر به فرد است. خلیج میمون است آنچه در آن is―an جزیره پر از میمون ها.

تیم ما اداره CPR و او را به اسکله در Ao نم مائو در سرزمین اصلی منتقل. از آنجا، او به بيمارستان Krabi گفت عجله شد. CPO Weerawut شناسایی شده گردشگری به عنوان شاخص سطح برگ Xiaochang 22 از گوانگدونگ چین. ما هنگامی که پس از حدود 10 دقیقه یکی از دوستان متوجه شدم که او هنوز در حال حرکت بود که خانم لای غواصی با دوستان در جزیره مرغ گفته شد، او گفت. دوستش با عجله به او و که او بیهوشی بود، و به سرعت هشدار رهبر گروه تور، او گفت. تیم تور پاسخ، و به سرعت او را از آب کشیده و عجولانه او را به جزیره Poda که نزدیک است و جایی که تیم پزشکی مستقر است. وی افزود: تیم ما تا او را از آنجا برداشت. خانم لای در بیمارستان Krabi اغماء باقی می ماند، CPO Weerawut گزارش شده است. پزشکان به اداره محرک قلب به علت فشار خون پایین بود و آنها او را در دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به تنفس خود قرار داده است.

Http://www.thephuketnews.com/chinese-tourist-comatose-after-near-drowning-on-krabi-snorkelling-tour-59329.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

آب و هوای آن کاملا مناسب برای تعطیلات دوست داشتنی است و بسیاری از سواحل است که می تواند بازدید همه در راه خود را منحصر به فرد وجود دارد. ممکن است یا ممکن است به توقف در تور قایق خود، اما شما به طور جداگانه نیز، درست از دان فی برنامه سفر می تواند. صعود به نظر می رسد ممکن است تبلیغ شدید اگر شما بیش از حد مشتاق در ورزش نبوده است. برخی از قمار بزرگ برای رفتن بیش از حد، علاوه بر بهترین هتل ها برای ماندن در وجود دارد. سواحل اصلی به اویختن در بازی های Anjuna باخا کولا، Candolim، Benaulim، Bogmalo، مار میرا و پائولا بانو. چشم انداز، البته با شکوه است. فقط در مورد نگرانی های خود را فراموش کرده و لذت ببرید! قابل توجه بازديد فرهنگی به مکان هایی مانند افسس، تروی، Pergamon، خانه مریم، Pamukkale, جاذبه, Trabzon، کنیا، Didyma و کلیسا از انطاکیه خواهد بود. اما همانطور که همه چیز یک فرد تعطیلات نگاه می آورند من را انتخاب کرده اید این مقصد 20 فرهنگ گشت و گذار غذایی سواحل میراث و غیره باشد. نیز وجود دارد برخی از daredevilry بازی alongside―this است در قالب چند جوانان تایلندی دادن آتش دستکاری نشان می دهد.