pattaya tours  phuket hotels 

هنگامی که جزر و مد کم به اندازه کافی است، ورودی به تالاب نازل شده است.

موتور سیکلت از جمله مسافران ملزم به پوشیدن کلاه تصادف و نگه داشتن چراغ خود را روشن در همه زمان. در شب، بودایی candlelit،کروبی Wian تیان با راه رفتن اطراف کلیسای اصلی همراه با حمل شمع سه بخور دادن میله و گل لوتوس را انجام دهد. محبوب ترین جزیره گردشگری مانند پوکت و Samui شرکت را به قیمت های بالاتر به طور کلی تمایل. هتل لوکس و کسب و کار، 4000 bahs و بالا، ارائه هر ملایمت مدرن فکر می کنم و تا حد زیادی غیر قابل تشخیص از هتل ها هر جای دیگری در جهان هستند. همچنین شناخته شده به عنوان ره لی، این قسمت محبوب سنگنوردی استان Krabi در سواحل دریای آندامان واقع شده است. بخش تایلندی را می توان در یک روز انجام می شود. به ویژه جنوب شرق سواحل تایلند از جمله شرکت Samui باران معکوس با فصل اوج ماه مه و اکتبر و بارانی خاموش فصل در نوامبر تا فوریه است. شروع 29 اوت 2014 ویزا 30 روز معافیت و توریستی ویزا برای 30 روز یکبار در نزدیکترین اداره مهاجرت قابل گسترش میباشد.

Trang سرزمین اصلی سواحل و جزایر دور از ساحل 46 رشته است. یکی از جاذبه های دیدنی و جذاب ترین در Trang غار زمرد پنهان تالاب در اعماق غار داخل کوه جزیره کوچک حک شده است. هنگامی که جزر و مد به اندازه کافی کم، ورود به منطقه نشان داد. مسافران به تونل تنگ و چاله برای حدود 250 فوت، تنها با یک چراغ قوه کوچک از راهنمای روشن شنا. از تاریکی، شناگران ظهور بر روی ساحل منزوی حمايت تحمیل صخره های پوشیده از انگور. زمانی که خورشید می درخشد، زمرد رنگ آب را بر روی دیوار تونل، الهام بخش برای خود نام گزاف گویی. جاذبه های اضافی اطراف مو کوه Phetra پارک ملی، که با سواحل و جزایر برای آفتاب گرفتن و زیر آبی فلفلی شامل. نیز وجود دارد پناهگاه حیات وحش مانند Namtok Khao چونگ و پارک چان لام Khlong, خانه به آبشارها، مسیرهای طبیعت و غارهای. دوستداران حیات وحش می توانید سعی کنید به گرفتن نگاهی اجمالی طلسم مقیم استان Trang dugong معرض خطر یا گاو دریای پسر عموی نزدیک از گاو دریایی. تنها چند صد در طبیعت باقی مانده است اما آبهای سواحل Trang با آنها پر شده است.

Http://www.travelweekly.com/Asia-Travel/Untapped-Thai-exploration-in-Trang شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

khan.ak.ational پارک نخستین پارک ملی تایلند به بانکوک نزدیک است. به طور خلاصه پس از تکمیل مافوق اول سلام. در پوکت، Cong تایلندی، لا خان، Thonburi و بسیاری دیگر. قاشق را در دست راست نگه و استفاده از آن برای خوردن و رزرو انواع آلات مواد غذایی بر روی خود قاشق. کسانی که باید اسناد از جمله اثبات مالکیت را با استثنای احتمالی بازديد روز به Payathonzu، میانمار از طریق سه پاس Pagodas تولید. با این حال، در اطراف USD2200 یک طرفه فقط از بانکوک به کوالالامپور, این دقیقا مسیر بودجه دوستانه است! Ayutthaya در 1767 توسط برمه اخراج شد اما پادشاه Taksin دوباره و سرمایه جدید در Thonburi تاسیس شد. آژانس های مسافرتی ویژه کسانی که در بانکوک خان سان جاده مشتاق به شما فروش بلیط اتوبوس VIP هستند.