pattaya tours  thailand attractions 

اگر شما فکر می کنید سوئیس بود تنها مقصد تعطیلات زمستان، شما اشتباه است.

بچه ها دوست دارم به نزدیکی 'شهر شکلات"هرشی. اورلاندو یکی بیشتر به دنبال بعد از اینکه مقصد تعطیلات در جهان است. سری لانکا نیز شناخته شده برای سواحل دیدنی است و بسیاری دارند. آخرین جایی در لیست من ونیز است. آوریل ماه برای بازدید از باغ گل لاله در Keukenhof است. زیبایی بی سر و صدا از سواحل سیشل هنگ کنگ را مقصد توریستی کامل روستا سبز گسترده، کوه های بلند، درگیر و عجیب و غریب فرودگاه ویکتوریا هاربر صومعه با شکوه و بت های بودا، افق دیدنی ارزش دیدن در طول روز و همچنین سایت شبانه و تاریخی. شما می توانید ببینید به شهرهای دیگر مثل روتردام، Madurodam، شهر کوچک در نزدیکی لاهه, اوترخت, و غیره. اقامت در هر خوابگاه است بهترین تجربه و یا شما حتی می تواند اجاره ویلا کل به خودتان رتبهٔ در وسط آب به اطمینان حاصل شود که شما تمام حریم خصوصی در جهان خواهد بود که. شما از زمان زیادی همراه با برخی از بهترین غذایی است که شما دست خود را دراز می توانید مطمئن باشید. اگر شما فکر می کنم است سوئیس تنها مقصد تعطیلات زمستان، شما اشتباه گرفته شود.

این است که اینجا طبیعی است. بسیار آرام. کوه Libong, Trangs بزرگترین جزیره، توقف نهایی است. ما زن و شوهر از وب سایت به اکتشاف Libong جاده اصلی صاف بر روی آهنگ خاک نشانه های زیر را برای نقطه Dugong که در آن لذت بخش، خاموش کردن استخدام و گردشگری بدون انتظار صعود به قله. بدون دیدن هیچ مایل از پلت فرم تبار ما آغاز می شود اما یاد آن به دستهای به زودی به لبه یکی از دهانه غارها مشرف به اقیانوس و با اشاره به شکل قهوه ای زیر دور. از بالا بالا، آن را فقط نقطه بسیار به دریافت مورد هیجان زده است، اما موفق با این وجود نامه است. بعد می آید روستای Na Baan به مسجد کوچک و خانه های متعدد تاب در بارانداز. امتداد اسکله، زنان محلی خرچنگ تازه بیش از وان بزرگ توپخانه است. ما سپس پایین دنباله جنگل باریک به ساحل مخفی است که می داند که یاد آن سوار. چند قایق های ماهیگیری وجود دارد را در آب های درخشان اما ساحل خالی است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://sea-globe.com/trang-islands/

کودکان از سراسر جهان به جلو نگاه به دیزنی گرفتن تعطیلات. برخی از بهترین نقاط شده است پوکت Krabi کخ Samui فی چانگ کخ و چیانگ مای. آشنا داری؟ جنوب شرق آسیا مقصد توریستی جدید برای honeymooners است. اگر شما کنار می توانید پول زیادی برای تعطیلات خود را قرار دهید، سپس مونت کارلو به سر، برای ارزش خود است. شهرها مانند زوریخ ژنو لوسرن Zermatt Interlaken لوگانو لوکارنو لوسرن، سنت موریتس برن همه شناخته شده برای منظره زیبایی خیره کننده از طبیعت. میراث جهانی یونسکو, تعجب جهان, و همچنین جدید شگفتی جهان محل راج، در آگره هند است. برخی از گونه های کمیاب ترین گیاهان و حیوانات در سیشل در بر داشت. یک جای خوب برای بازدید است آدم خلق اوج علاوه بر بسیاری از میراث جهانی، مانند ارتفاعات Polonnaruwa تاريخی و مرکزی به نام چند. اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر هند در تابستان شما لکه های سرد را در هیمالیا برفی مانند Simla زولو Manali علی Gangtok ارل گری یا میسوری به سر کنید.