pattaya tours  pattaya attractions 

طول می کشد یک توریست به وبلاگ خط مهار در مناظر از Aloft.

روش خیلی خیلی ساده است. که نه می خواهم به دیدار رومانتیک ترین شهر دنیا 'پاریس'? همچنین گزینه ای برای کروز است که شما را به مقصد های مختلف در یک تعطیلات زمستان را دارید. پیاده روی بسیار مورد استفاده در تابستان است. لذت بردن از اقامت لوکس در هتل پنج ستاره palatial مانند "دریاچه قصر' در Udaipur یا خدمتکار قصر Bhawan در jodhpurs; حیات وحش صفری در هوا یا جیم کوربت پارک ملی. مکان های توالی حروف الفبا هستند و نه به هر ترتیب اولویت. بسیاری از ویژگی های همسر ایده آل سفر باید وجود دارد. غنچه باغ معلق در بالی اندونزی منبع تصویر: باغ معلق غنچه باغ معلق در جوانه، بالی، قطعه بسیار زیبا از معماری و درستی پس است. حرکت از برخی از اماکن معمولا شناخته شده است که همه ما می دانیم برای تعطیلات گرمسیری ایده از پوکت بازدید از یک ایده بد نبود.

(عکس از طریق سقوط فیس بوک/Tardmok) - + پارک ملی، حیات وحش و گیاه حفاظت از محیط زیست گروه (NPWPCD) است رد درخواست شرکت به کار کسب و کار گردشگری ارائه فعالیت های ماجراجویی در Doi Suthep Pui پارک ملی و مای ملی حاشیه جنگل محفوظ است. درخواست بر اساس چیانگ مای Egle مسیر شرکت، به گردشگران ارائه طیف وسیعی از تحصیل چنین پستی پوشش, همچنین به عنوان شناخته شده ropesliding های هوایی به دنبال ارسال شده بود. Thanya Netithammakun مدیر کل این اداره گفت: آژانس پایین درخواست تبدیل به دلیل پستی خطرات بالقوه پوشش شمار و همچنین مسئله قانونی با استفاده از جنگل برای چنین فعالیت. پوشش فایل های فشرده، که در آن فرد افقی در هوا توسط قرقره به حالت تعلیق در کابل بادبان است تبدیل به محبوب در میان گردشگران تایلند و خارجی تازگی اپراتورهای گردشگری به طور فزاینده ای برای ترویج ورزش ماجراجویی نگاه، او گفت. آقای Thanya گفت: خط زیپ همیشه قابل اعتماد نیست و در گذشته، او گفت: مسئول حوادث بوده است به همین دلیل است که مطلع NPWPCD پارک ملی و پناهگاه حیات وحش به ممنوعیت فعالیت. گردشگری به وبلاگ خط مهار در مناظر از aloft می گیرد. (خبر اول) مساحت جنگل به عنوان سایت برای خط پیشنهادی پستی انتخاب بخشی از طرح 51 رای قریه Kha Pa پنگ منع ارتباط Doi Suthep Pui پارک ملی و مای ملی حاشیه جنگل رزرو در چیانگ مای است. او گفت: این منطقه در مناطق شناخته شده به عنوان "زمینه خدمات"، که باز به گردشگری تفریحی، نیست. وی افزود: این منطقه نیز تایید حق زمین تحت قطعنامه کابینه 30 ژوئن 1998 انتظار است. فعالیت خط پستی جای دیگر در چیانگ مای همچنین در پوکت و Krabi ارائه می گردد. چند حوادث مربوط به فعالیت های تازه, به گفته آقاي Thanya گزارش شده است.

Http://www.bangkokpost.com/news/general/1140293/wildlife-officials-reject-zip-line-bid شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

منزوی سواحل هتل های بیش از حد آب و فضای آرام شما می دید در بوکا جزیره ای در اقیانوس آرام است. با کابین آفریقایی سبک معاصر و سالن رو به چمنزارهای بومی به آن مشرف به دریاچه است که آباد توسط فیل ها و دیگر حیوانات وحشی استخر بی نهایت در پناهگاه اسکالا ویژه خیره کننده است. در اینجا، شما می توانید برخی از جهان مشهورترین سیگار برگ. دیگر از جاذبه های این, شما باید ببینید Carrantuohill بلندترین قله در کشور، که فوق العاده برای پیاده روی است. زیبایی بی سر و صدا از سواحل سیشل هنگ کنگ را مقصد توریستی کامل روستا سبز گسترده، کوه های بلند، درگیر و عجیب و غریب فرودگاه ویکتوریا هاربر صومعه با شکوه و بت های بودا، افق دیدنی ارزش دیدن در طول روز و همچنین سایت شبانه و تاریخی. در زمستان، وجود دارد دو نوع مکان شما می توانید ببینید. هنگامی که از قمار کازینو هتل های لوکس و هیجان انگیز زندگی شب فکر تنها جایی است که به ذهن می آید شبکه وگاس است! همه این ها و بسیاری دیگر اینجا برای شما فهرست شده اند. در مورد جاذبه های محدود کلیشه نگران نباشید.