thailand hotels  krabi attractions 

تنها چند صد نفر سمت چپ در وحشی هستند اما آب سواحل Trang با آنها پر شده است.

به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده.

دوستداران حیات وحش می توانید سعی کنید به گرفتن نگاهی اجمالی طلسم مقیم استان Trang dugong معرض خطر یا گاو دریای پسر عموی نزدیک از گاو دریایی. تنها چند صد در طبیعت باقی مانده است اما آبهای سواحل Trang با آنها پر شده است. دیگر رفتار beachside عبارتند از سواحل Ko Kradan و صخره و روستاهای ماهیگیری ضربه فنی Sukorn. در حالی که اکثر بازدید کنندگان به استان Trang می رویم برای سواحل، آن شهر Trang است که مقصد به مجموعه جدا است. Trang شهرستان مرکز استان، به عنوان بندر ساخته شده بود. با 50000 ساکنان شهر دیگ ذوب فرهنگ تایلندی مالایی و چینی است. این همجوشی ایجاد صحنه ای٬ پر جنب و جوش: مخلوط هوا با مخلوط عطری از مشی آرد نان که پيشينه چینی به roti و بریانی، که از مسلمانان تایلندی و ادویه های کاری مالایی آمده است. مجموعه استخر Anantara در Anantara سی کائو خود استخر خصوصی غوطه در لبه بالکن است. جایی که برای اقامت Anantara سی کائو توچال beachside است که پایه اصلی کامل برای کاوش در استان Trang است. رفت و آمد مکرر حدود 90 دقیقه از فرودگاه کرابی و 45 دقیقه خارج از شهر Trang است.

Http://www.travelweekly.com/Asia-Travel/Untapped-Thai-exploration-in-Trang شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد.