krabi tours  phuket tours 

بالشتک های پارچه پر جنب و جوش، جدول پارچه و Hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی شده و تجدید.

'صرفه جویی چهره"نیز بخش مهمی از بودن تایلندی است و این شامل آرام باقی مانده، نه خلق و خوی خود را از دست دادن و اجتناب از رویارویی به طور کلی. در بخش شمالی تایلند چیانگ مای میراث کشاورزی غنی است. با دکه های خیابانی و شب بازارهای سراسر کشور، واقعا آسان به انتخاب کنید تا یک غذای سبک هر جا که هستید در تایلند است. ما بررسی تغییرات ملی بسیار متفاوت است که در این منطقه است. آیا شما در سفر توسط tuk-tuk از طریق خیابان های دیوانه, دوچرخه سواری در امتداد جاده پشت و یا مصرف درازمدت از طریق khlongs، سفر در بانکوک قطعا نیم سرگرم کننده است. این راهنمای بیشتر عمیق چه شما میتوانید به بینید و تجربه در این کشور متنوع delves. اگر جنوب عنوان شده، بهتر است به سفر از ژانویه تا آوریل این ماه ارائه شرایط مطلوب برای غواصی و snorkelling است. راه رفتن در خیابان در جستجوی سرنخ به آن گذشته امپریالیستی و استخدام دوچرخه سوار از طریق روستا کاوش در این منطقه خرابه.

به عنوان منابع سفر تاسیس اوقات فراغت خود را به سرعت گسترش پوشش خود را در مقصد مسافرتی داخلی و بین المللی را مورد استفاده قرار Tuniu را محل اقامت رزرو در کسب و کار تحویل نتایج به همان اندازه موثر در طول سه ماهه سوم. در حال حاضر ما بیش از هتل 640,000 بیش از 200 کشور و مناطق تحت پوشش. بر اساس تجربه ما، مشتریان رزرو خوابگاه برای مقاصد تفریحی اغلب هتل ها بالا پایان با ADR بالاتر از سفر کسب و کار پرداخت. چرا Tuniu را ADR است یکی از بالاترین در صنعت. علاوه بر پوشش، ما همچنین خدمات مختلف جدید برای بهبود تجربه کاربر معرفی خواهد شد. به عنوان مثال، ما را معرفی جدید رزرو سرویس است که اجازه می دهد تا کاربران با هم بسته نرم افزاری خدمات هتل فعالیت های تفریحی یا ناهارخوری تجربه همراه با رزرو هتل. همچنین، ما معرفی فن آوری های جدید است که اجازه به کاربران برای بهتر کشف و کاوش هتل آنلاین یا از طریق دستگاه های تلفن همراه خود را. این ترکیب فن آوری های نوین با اوقات فراغت ما سفر تمرکز، ما رزرو محل اسکان ما از همسالان خود صنعت افتراق. ما همچنان به گسترش پوشش ما را از راه هوا و هتل منابع، ما قادر به بیشتر سفارشی خود هدایت تور محصولات را به مشتریان خود ارائه است. با توجه به افزایش تقاضا برای سفرهای سفارشی، ما معتقدیم که گسترش پوشش اوقات فراغت سفر منابع تا حد زیادی موضع ما را در خود هدایت تورهای تقویت می کند.

Http://finance.yahoo.com/news/edited-transcript-tour-earnings-conference-212128551.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

جنگل و رودخانه ها و کلبه بامبو و چوب ساج خانه معمولا اینجا دیده می شود و پرندگان و دیگر حیوانات زندگی فراوان هستند. سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید غذاهای دریایی و ادویه های معطر کاری خرچنگ کیک بریانی ماهی و میگو همه انتخاب های بزرگ است. به کسی که وجود دارد صحبت شده است به کسی که وجود برنامه ریزی سفر خود را سفارشی ساخته شده توسط یکی از متخصصان تایلند ما تماس در سفر خود را به طور کامل به برنامه ها، منافع و بودجه متناسب با 1-855-838-2115 آغاز شده است سخن گفت. تایلند ارائه می دهد بزرگ خرید--از پر جنب و جوش بازار های خیابانی به مراکز بزرگ خرید. آب به معنای نمادین به پاک کردن و پاک اما با آوریل یکی از تایلند داغترین است چند ماه نیز به ارمغان می آورد در تسکین شیرین از گرما. از کوه های زیبا و معابد از شمال به بازار شناور بانکوک و سواحل و جزایر جنوبی همه خال خال با گزینه های مسکن لوکس, تایلند مقصد بزرگ برای تعطیلات لوکس است. از جنگل های تحریک و مبهم ارتفاعات در شمال به سواحل شنی سفید رنگ و منظره جزایر جنوب تایلند چشم انداز همیشه در حال تغییر بوده است جذاب و سرگرم کننده مسافران برای قرن ها. بالشتک های پر جنب و جوش پارچه پارچه میز و hammocks با جشنواره ها و رویدادها در تایلند سال نو تایلندی سراسر کشور در جشن گرفته می شود و به طور سنتی به عنوان یک زمان برای پاکسازی و نوسازی مشاهده شده است. Thonburi به عنوان پایتخت سیام Taksin عمومی در اواخر قرن 18 میلادی تاسیس شد، با این حال این نمی آخرین طولانی با تقسیم زیرکشیده و چندی پس از اعدام. معبد هاپ را از طریق برخی - یا همه - از آن معابد 300 را کلاس آشپزی به اسرار غذاهای تایلندی و در بازار شب برای غذای خوشمزه طراح کالا و ماساژ پا برای اکتشاف.