thailand attractions  phuket tours 

پاک کردن کریستال آب و منزوی Beachfronts ضربه فنی Poda ممکن است شما را جلب کردن به آرامش و لذت بردن از این جزیره ویژه.

اما از اینجا به ارزش هر مرحله شما را در جهت رو به بالا است. اگر شما نمی خواهید به صرف تعطیلات خود را در سرد انجماد، و سپس کرالا می تواند نقطه تعطیلات بزرگ باشد. ترافیک هیچ نزدیکی مجاز منطقه آلودگی رایگان است، شما را مجبور به راه رفتن و یا هیئت مدیره اتوبوس برقی. بچه ها دوست دارم به نزدیکی 'شهر شکلات"هرشی. صعود به نظر می رسد ممکن است تبلیغ شدید اگر شما بیش از حد مشتاق در ورزش نبوده است. بزرگ بازی های تدارکاتی، و ماهیگیری آب شیرین همه برای شما از را انتخاب کنید وجود دارد. و در نهایت، برای برخی از بزرگ شب زندگی، شما باید در بارسلونا و مادرید دارم. خدمه فیلم ساحل بسیاری از فلک کشید برای مکانیکی داشتن توپوگرافی مایا خلیج با توجه به نیازهای خود را تغییر یافته و حتی تا به حال برای مقابله با اقدام قانونی. قابل توجه بازديد فرهنگی به مکان هایی مانند افسس، تروی، Pergamon، خانه مریم، Pamukkale, جاذبه, Trabzon، کنیا، Didyma و کلیسا از انطاکیه خواهد بود.

بزنند با جیب کامل و در حالی که سواحل زیبا ارائه آرامش و مشاهده برای کسانی که به شیرجه رفتن عمیق دریا میان صخره های مرجانی منطقه انتخاب overhangs مورد علاقه بسیاری از کوهنوردان هستند. عکس: Davidlohr Bueso@flickr (CC توسط 2.0) Railay ساحل سواحل Krabi های زیادی است. اتمام این خط ساحل شبه جزیره منحصر به فرد Railay - صعود یکی از صخره های سنگ آهک، شنا در آب های فیروزه ای و یا حتی کتاب خودتان خانههای ییلاقی! خوش منظر Railay ساحل بهترین دیده شده توسط قایق. عکس: BORShop سی سی Computing@flickr توسط 2.0) ببر غار معبد دیدن Krabi از مشاهده چشم پرنده بر اساس مراحل معبد غار ببر بالا رفتن به بالا که در آن مجسمه غول پیکر بودا در طلا در انتظار شما. شادی کردن در شادی است که شما فقط بیش از هزار گام برای رسیدن به این منظره نمای زیبا Krabi صعود است. عکس: راجر blake@flickr (CC توسط 2.0) ضربه فنی Poda ضربه فنی Poda یکی از چهار جزایر در مجمع الجزایر و هنگامی که جزر و مد کم است به اندازه کافی شما می توانید راه رفتن در میان تمام جزایر چهار. آب شفاف و منزوی beachfronts ضربه فنی Poda شما ممکن است به آرامش و لذت بردن از این جزیره خاص جلب کردن. عکس: Caitriana Nicholson@flickr (CC BY-SA 2.0) Khao Phanom Bencha پارک ملی پارک ملی Khao Phanom Bencha برای آبشارهای باکره جنگل انبوه و نادر حیات وحش آن شناخته می شود. طبیعت در یکی از بالاترین امتیاز در منطقه نمونه: پارک قله در ارتفاع موثر حدود 1500 متر است. عکس: dronepicr@flickr (CC توسط 2.0) ضربه فنی Lanta Yai این جزیره بخشی از مجمع الجزایر ضربه فنی Lanta و خوب برای کسانی که می خواهند لذت های ساده مناسب است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.getyourguide.co.uk/krabi-l2174/

لا وگاس پایتخت جهان شناخته می شود و به همه در سراسر جهان برای خود قانونی قمار و قمار شناخته شده است. آخرین اما نه کم، شما نمی مایل به از دست رفتن به بندر مونت کارلو. و شکوه basking در تابستان، اسکندریه بهترین برای سواحل و استراحتگاه آن است. پارک عرشه، نمی تواند بیش از حد از دست رفته. اینجا, ما فقط تعداد کمی از محبوب ترین نقاط تعطیلات در جهان شرح داده است. در بخش جنوبی باید بازدید ییل پارک ملی است. سواحل زیبا پودری و آب گازدار مطمئنا شما با بی نظیر انرژی و شور و شوق پر کنید. سپس ونیز بهترین مکان برای انتخاب کردن برای لاله و آسیاب های بادی - امضا از آمستردام اگر می خواهید به صرف تعطیلات خود را در یک محیط کاملا متفاوت است.