krabi tours  pattaya attractions 

✤ به طور متوسط حدود 10،000 نفر در Vegas لا ی هر ماه.

تقسیم بین سه ایالت در امریکا این پارک و میراث جهانی یونسکو است یکی از مشهور ترین نقاط تعطیلات جهانی. بچه ها می تواند زمان زیادی در باغ وحش Taronga است که حدود 340 گونه و بیش از 2،600 نوع حیوانات فردی. من واقعا کلمات برای توصیف زیبایی این باغ ندارد. مشاهده انواع بی حد و حصر از موجودات زیر آب و روشن مرجان قطعا تجربه منحصر به فرد برای توریست است. کارائیب محل بسیار خوبی برای کسانی که لذت بردن از سواحل و نور خورشید لذت بخش است. این کشتی است که شما را به دنیایی کاملا متفاوت هستند. با این حال، برجسته میامی زمستان شب سال نو است. بخش شرقی دولت میزبان به تعداد ایستگاه تپه معروف ترین بودن گونار است.

3) خرید فقط نوشیدنی از میلادی که در آن قیمت ها به وضوح در منوها نمایش داده می شود. در غیر این صورت، شما خطر ابتلا بیل ظالمانه در پایان شب. تفریح در ساحل Patong برای به عنوان مطبوعات بسیار بد در Patong Beach را دریافت می کند، ما به حال یک تجربه خوب وجود دارد. ساحل بسیار تمیز بود و ما تا به حال دسترسی آسان به نامحدود رستوران ها و میله امتداد جاده اصلی و چتر و تشک ساحل اجاره برای THB فقط 100 پاپ در دسترس بودند. پارکینگ کمی تنگ بود اما این منفی تنها چیزی که ما می گویند. همانطور که برای دستفروشان، آنها را خارج از کنترل نیست. انگار حداقل یک نشانه دائمی بر روی ویستا سرویس ورودی که علائم است که می توانید و نمی تواند. شمال که نشانه دستفروشان چند ما نزدیک با پیشنهادات ofjet اسکی و طناب چتربازی شروع در 1,500 THB و THB 1200 بود. با کمال تعجب، دیدیم هیچ فروشندگان راه رفتن در اطراف فروش تنقلات sarongs و یا سایر خرده ریز beachy. جنوب نشانه ای که ما در تمام زحمت نبودند. ما appreciatedhaving هر دو گزینه و که دستفروشان معطل نمی کند و در عوض به سرعت به سایر مشتریان بالقوه bounced غافلگیر شدند. نکته: اطراف جاده اصلی نیمه راه نقطه از Patong ویستا سرویس خود را برای سرخ با علامت زرد است که می گوید سعودی رستوران نگه داشتن چشم را.

Http://tielandtothailand.com/things-to-do-places-to-go-in-phuket/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

تمساح و Hippos بیش از حد می بینید! مجوز ازدواج را در دست خود را در کمتر از چند ساعت خواهد بود. ✤ طلاق در وگاس لا است تقوا ارزان بیش از حد، آن یکی از شهرهای با بالاترین نرخ طلاق را ساخت. ✤ وجود بیش از 16 chapels عروسی در وگاس لا است. ✤ به طور متوسط حدود 10،000 نفر ازدواج در لا وگاس هر ماه. مانند فیلم درایو متقلب سراسر ایالات متحده ✤ واقع درایو inss chapels عروسی در وگاس لا دارید که شما, آبشار نیاگارا, لائوس آنجلس وگاس لا آلاسکا است برخی از نقاط تعطیلات محبوب دیگر در آمریکا. هاوانا باشگاه قایق Almendares و فورتالزا د سن کارلوس د لا cabala چند مکان دیگر نمی توانیم از آن دست است. قطعاتی از کشورهایی مانند ونزوئلا نیز در منطقه است که از لحاظ جغرافیایی به عنوان کارائیب شناخته شده است. قطعا، میان بازیکن بزرگترین در صنعت گردشگری است. من واقعا کلمات برای توصیف زیبایی این باغ ندارد. از بازارهای محلی در مراکز امروزی این مکان است همه آنها را. دیگر از جاذبه های این, شما باید ببینید Carrantuohill بلندترین قله در کشور، که فوق العاده برای پیاده روی است. چیزهای دیگر به نگاه کردن برای اینجا راکفلر موزه متروپولیتن نیویورک, پارک مرکزی نیویورک را وارد باغ وحش برانکس واشنگتن میدان پارک میدان تایمز و نیویورک باغ گیاه شناسی.