thailand hotels  pattaya hotels 

• ورود دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر Est.

مک: صفری. در حال حاضر هر اصلی منطقه تحت پوشش، از جمله ره چیانگ Kanchanaburi, چیانگ مای، با تعداد زیادی از تبلیغات زود هنگام پرنده پیشنهادات و معاملات آخرین لحظه. در حالی که شما رفته بودند قیمت تغییر داد. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. هتل های تایلند مقصد پر در شماره عضویت برای شما انتخاب شده برنامه هنگام تکمیل رزرو خود را گرم. در حالی که مناطق جنوب را به استفاده از آنها عرضه فراوان نارگیل و کلید خاموش کردن ادویه های کاری mouthwatering نارگیل کرم قرمز طلا و سبز شمال نسبت به سبک چینی بیشتر از پخت و پز، leans! اگر فقط یک دید ارزش دیدن در بانکوک آن کاخ بزرگ است که به بند والت می دانستند.

تایلند فشار خود را برای جذب بیشتر لوکس گرا مسافران در حال گسترش است. اعداد رشد از تقریبا تمام بازار شده بودن، مقامات Forbes.com در مصاحبه اختصاصی در بین المللی لوکس سفر مارت (ILTM) در جشنواره هفته گذشته گفت. بازدید کنندگان چینی هستند تا حدود 30 درصد مسافران روسی دوباره است و آمریکایی ها 12 درصد افزایش یافت. بسیاری از کشورهای اروپایی در رقم دو برابر یا نزدیک که شد. در تلاش برای درایو بازارهای جدید سال آینده تایلند سعی خواهد کرد به شیر را به شرق کانادا و برزیل با باز کردن دفتر توسعه گردشگری در تورنتو و سائو پائولو. شاید بیشتر جالب است در حالی که همچنان به رشد، که بازدید کننده خالص تعداد دیگر به عنوان خوب به اندازه کافی دیده می شود. در حالی که تایلند هنوز هم ارزش های شگفت انگیز را ارائه می دهد, آن در حال حاضر کانون برای لوکس با بیش از پنج ستاره تفریحی، چشمه های معدنی، و هتل ها و همچنین مرکز گردشگری پزشکی سلامتی و پناهگاه برای yachters شدن تبدیل شده است. آید به محصول و سمت بازاریابی گردشگری اعم از سواری فیل سواری روی قطار لوکس السیر شرق & شرقی یا آموزش تهیه غذاهای معتبر در ماندارین شرقی Bangkoks تایلندی آشپزی مدرسه، کشور در لبه برش چه داغ شده است. آن گردشگری ملی تبلیغاتی بازو، سازمان گردشگری تایلند، که دارای حاشیه توری، کشور اول به مفهوم شده سال معرفی بیش از دو دهه پیش بود.

Http://www.forbes.com/sites/douggollan/2016/12/13/why-you-will-want-to-go-to-thailand-in-2017/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

آشپزی الهی مردم مهمان نواز و شیوه زندگی زیست جیب تایلند برای کسب شهرت خود را برای یکی از مورد علاقه ترین مقصدهای معروف سفر را. ساحل در خلیج تایلند، شنا، ورزش های آبی نیز به عنوان پیاده یا سوار بر اسب سواری در نسیم ایده آل است. اینجا شروع و برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید: ما می خواهیم شما را به کمترین میزان ممکن برای اتاق خود پرداخت. بین المللی ترین پول و چک های مسافران را می توان در بانک ها و یا محلی صرافي کالای تعویض است. بیشتر عجیب و غریب و ترافیک رایگان راه به قصر می رسند با قایق است. پوکت هتل پوکت راهنمای Krabi نقشه پوکت กระบี่ است مقصد گریز کامل در دریای آندامان با صخره های سنگ آهک بسیار زیبا، سواحل زیبا مثل لنگ و راه آهن و بیش از 130 جزایر از جمله معروف ترین - فی کخ و کخ لانا. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. زمین است که خستگی شده فراموش شده، که در آن خنده مکرر به عنوان به عنوان برنج که در آن باران گرم، حتی و برای هر سلیقه و بودجه یا میل به غذا خوردن است.