phuket hotels  krabi hotels 

آبهای اطراف Krabi با صدها نفر از جزایر کارست سنگ آهک می.

آنچه ما می تواند ارائه دهد: لیست گسترده ای از برنامه های تور و هتل ها در سراسر تایلند; تیم با تجربه به کمک و سفر خود را به جای نیاز به بهترین; 1-توقف-خدمات مقدمات سفر آسان. در بسیاری از سفرهای بی باک شما فرصت را به شام خوردن با یک خانواده محلی - قرار داده می شود این فرصت بزرگ برای دیدن چگونه غذا را آماده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مواد تشکیل دهنده ارائه می دهد. بسته به سفر که شما در شما سفر توسط خودتان ممکن است: سوار با دیگران به اشتراک در Songthaew - کامیون وانت تبدیل اغلب در سراسر آسیای جنوب شرقی دیده می شود. پیاده روی شنا کاوش غارها و خواب به صداهای عجیب و غریب پرندگان و حیوانات. در صورت امکان، متهور با استفاده از گزینه های حمل و نقل محلی و سنتی حالت های حمل و نقل - که معمولا کمتر از اثرات زیست محیطی حمل، حمایت اپراتورهای محلی کوچک و heaps بیشتر سرگرم کننده. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. تایلند ارائه می دهد بزرگ خرید--از پر جنب و جوش بازار های خیابانی به مراکز بزرگ خرید. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی. سازمان شریک قابل اعتماد در کشورهای جنوب شرق آسیا; و بهترین تجربه تعطیلات از طول عمر. پایدار جنگ بسیاری از حملات overthrows و ناپیدا Ayutthaya را گسترده تجاری با مناطق دیگر تضمین نفوذ شکوفایی هنر و تسلیحات و دین و آشپزی.

پس از عملیات خود را به شدت با افت شدید در گردشگران چینی قرار گرفتند 21--هواپیمایی تایلندی به ثبت سه بحران مالی در حال تجربه. مدنی هواپیمایی اقتدار از تایلند (CAAT) سه هواپیمایی به تدبیر برنامه های توانبخشی مالی در پاسخ دستور داد. پس از دولت سرکوب تور صفر دلار کلاهبرداری بزرگ در ماه سپتامبر راه اندازی تعداد گردشگران چین-تایلند قابل توجهی کاهش یافته است. مدیر CAAT چولا Sukmanop گفت: او هواپیمایی که عمل پروازهای به مقصد های بین المللی عمدتا در چین در راه حل مشکلات مالی خود را به کار و ارائه برنامه های خود را به آژانس ماه این دستور. اگر شرکت هواپیمایی برای دیدار با مهلت آنها می تواند به صورت سخت اقدامات از جمله تعلیق خدمات خود آقاي چولا گفت. او را به نام هواپیمایی کاهش یافته است. پس از هواپیمایی محدودیت نقدینگی مواجه شده و قادر به پرداخت بدهی خود از جمله هزینه های سوخت و هزینه های دیگر را در فرودگاه ها در خارج از کشور CAAT حرکت آمد. درآمد برای سقوط هواپیمایی شدت زیر کنترل دولت در شبکه صفر دلار تور چینی اداره می شود. "CAAT که آیا برنامه های توانبخشی مالی امکان پذیر است در نظر بگیرند. با این حال، تعلیق خدمات را در نخست وزیر Prayut چان-o-چا را تصمیم بستگی"گفت: آقاي چولا.

Http://www.aviationpros.com/news/12281121/three-thai-airlines-face-caat-clampdown شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

سنت های خانوادگی عمیقا در کشور احترام و Thais میل طبیعی با کودکان است. مدرن باستان در Ayuthaya به ملاقات می کند. معبد هاپ را از طریق برخی - یا همه - از آن معابد 300 را کلاس آشپزی به اسرار غذاهای تایلندی و در بازار شب برای غذای خوشمزه طراح کالا و ماساژ پا برای اکتشاف. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. ثروت بیشتری توسط این امپراتوری عظیم با قصر بزرگ مزین ساختمانها و معابد بزرگ برجسته در سراسر شهر ایجاد شد. Ayutthaya گل رز به برجسته به عنوان پایتخت جدید در قرن 14 و نیروگاه جنوب شرق آسیا به عنوان یکی از مراکز مهم تجاری در جهان در نظر گرفته شد. آن را به عنوان تعطیلات مدرسه نیمکره شمالی آن را همچنین می توانید کاملا شلوغ از ژوئیه تا اوت کنید. شهرها، مدرن و باستانی، که در آن شما می توانید تور بازارهای خیابانی پر از لذت آشپزی نیز دارد. آبهای اطراف Krabi خال خال با صدها نفر از جزایر کارست سنگ آهک است.