krabi tours  phuket attractions 

Nullهنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه می شود.

Limestone.ounttheins و جزایر mangroves و آب زمرد سبز احاطه شده. تور پوکت و فعالیت - جنگل نوردی، غواصی و یا به سادگی گشت و گذار مایا جزیره جای جالب جدیدترین گردشگری پوکت است. ادامه مطلب... اینجا شما می توانید بیش از برخی از متنوع ترین صخره های مرجانی در جهان زندگی دریایی و تمام دونقطه رنگین کمان سر خوردن. پس از انجام رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. رسیدن به جزیره Phi از پوکت را آسان است عضویت روزانه در غواصی و کرجی گشت و گذار, روز سفر برای گروه های کوچک و بزرگ شده قسمت بالا مانند فی تور به مایا خلیج چیزی سنگ بادبان جزیره و جزیره جیمز باند. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. وجود دارد 2 کخ هنگ یا هنگ جزایر در دریای آندامان.

گزینه های زیادی وجود دارد بنابراین شما یک فرصت برای پیدا کردن یک معامله و یا چانه زدن. من به پایان رسید تا رزرو تور جزیره هشت ساعت در قایق سنتی طولانی. آن که به معنای کمتر گردشگران در قایق من ارزانتر از تور قایق سرعت و کمتر مردمی است! من تو را دیدم ده ها تن از قایق سرعت uncomfortably شلوغ عنوان نسبت به فی فی Leh. من خدا را شکر قایق من تا به حال فقط تعداد انگشت شماری از peopleonboard. من تور شامل چند لکه های لوله منظره اطراف جزایر سفر 2 ساعته به مایا خلیج و فرصتی برای شنا با پلانکتون bioluminescent پس از تاریک. تور 700 بات (حدود 20 دلار)، از جمله یک دنده کاپیتان ناهار و لوله است. و اگر چه من نسبتا برخی من کاپیتان بود مست 100 ٪ 100 ٪ از آن زمان، من هنوز هم او را نوک بزرگ. او شاد بود و مایل اضافی برای اطمینان از ما هم خوب بود. 2). هنگامی که برای بازدید از بسیاری از قایق تور مایا خلیج اطراف ظهر شده اما این اشتباه است.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://tinyhousegiantjourney.com/2016/11/30/maya-bay/

اما، شما همیشه بالای طبقه فوقانی VIP تنها با رزرو با Ac.Tour پوکت با سرعت قایق اجرا می شود به چانگ سدیم خلیج کنید، ما صد پیچیده کوه جزایر عبور. تور کرجی که بیایید شما بیشتر و در هر توقف شوم. در این سفر ما شامل همه بیشتر زیبا طبیعت بکر مکان از Krabi. Ringed کامل سواحل شن سفید و دریای آندامان پر زرق و برق، آنها هر دو مکان روستایی با فرصت های خوبی برای غواصی میان صخره های مرجانی زیبا، بند قایقرانی، موز قایق سواری و فقط لذت بردن از خورشید در ساحل دوست داشتنی، زیر درختان نخل nodding هستند. بیشتر PhuketToursDirect، مالک در پوکت تور مستقیم - تورهای روز، در پاسخ به این بررسی دقیقا مثل شما می گویند. پوکت جهان کلاس مقصد تعطیلات است. برای هر نفر می توانید بهترین تجربه برای سفر جزیره ص توسط "سریع و راحت لوکس قایق... "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. طبیعت جزیره کامل است.