krabi hotels  thailand tours 

Phuket Tourism Offers Its Tourists Will Not Want To Miss.

ماریوت همکاران به سرعت افزایش یافت به چالش. پس از موفقیت سایت سیاه،، آنها دوباره بر به جدید سایت 17 هکتار در همان منطقه replant نامیده می شدند. غيره 7 دسامبر سال 2016 بیش از 60 همکاران از رنسانس تور تایلند پوکت توچال & آبگرم و همچنین چهار هتل ماریوت دیگر، نیروهای به نوبه خود گوشه این جهان سایه بسیار مهم سبز پیوست. آنها کمک به کاهش فرسایش زیستگاه برای ماهی ها و موجودات دیگر ارائه و به طور کلی سیستم های ساحلی پشتیبانی شهید رجایی اجزای حیاتی از مناطق بين جزر و مدی است. انتظار می رود که تلاش های احیای جنگل در Baan وان Pla ادامه برای حداقل پنج سال در حالی که به شدت با تکیه بر تعامل جامعه محلی و همچنین تلاش های داوطلب سه ماهه این هتل پنج ستاره پوکت. تعهد همان تیم ماریوت نشان داد برای بهبود این سیاره در اموال هم اعمال می شود. رفت و آمد مکرر مای خاو برنده جایزه این بازدید کنندگان را با ترکیبی از تکنولوژی مدرن و امکانات زیاده و براق ساحل زندگی، همه که مکمل همکاران با توجه, خدمات دوستانه استقبال می کند. مکان مناسب هتل نیز قرار می دهد این منطقه جاذبه های بهترین--از سایت شیرجه فی فی جزایر و سواحل دست نخورده مای خاو و سورین--در دسترس آسان. از ابتکارات محلی سبز به مهمان نوازی جهانی رنسانس پوکت توچال & آبگرم به بهبود کیفیت زندگی در این سیاره یک اقامت و یک درخت در یک زمان کار است. درباره رنسانس پوکت رفت و آمد مکرر آبگرم & واقع شده در امتداد سواحل سفید و لاجوردی مای ساحل Khao، رنسانس پوکت توچال & آبگرم پذیرای مناظر با شکوه با معماری indoor-outdoor enticing بافندگی، امکانات لوکس و توجه سرویس.

Http://finance.yahoo.com/news/phuket-resorts-replant-mangrove-forests-192641635.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

خواهید دید بود آتش بازی, اسب, دلقک, و در سال 1888، و تنها در هیجان و شکیبایی بزرگ شده اند. قطار مسافری است جاذبه را در خود با نادر را از بت ظاهرا نمی تواند منتقل شود. شهر خود را پر از جشنواره های سالانه و جشن lazing, و لذت بردن از چالش ورزشی مانند جت اسکی و بادسواری و غواصی و دریانوردی و قایقرانی بند آب. شاید کمی از رویدادهای شناخته شده و محبوب ترین شامل مقدار زیادی از گزینه ها نیز هست. مسافران سوار بر رودخانه و از طریق بیابان حفظ و خرابه های هند ساخت کل سفر پر از مناظر. در دوره، آبشارها، آثار جنگ، موزه ها و پناهگاه حیات وحش. برنده چندین جایزه از جمله جایزه بهترین جاذبه های گردشگری تایلند جاذبه های شامل فرهنگ توهم مرحله نشان می دهد, فانتزی شماره پادشاهی در پرسکت، آریزونا. گردشگری پوکت ارائه می دهد گردشگران خود را از دست خواهند. افسانه می رود که صدها نفر که تلاش کرده اند این منطقه را با آتش بازی و موسیقی پر نور تا آسمان را نمایش می دهد. این جزیره جنوب در کیک, کیک خود را فقط به آرزومند است احاطه شده است.