krabi attractions  thailand tours 

Poda جزیره بعدی ما به کوه Poda که در آن ما به حال زمان بیشتر ساحل رفت.

آخرین اما نه کم، شما نمی مایل به از دست رفتن به بندر مونت کارلو. لذت بردن از نمایش در وجود با برخی از شام دوست داشتنی. و در حالی که شما می گذرد اطراف خرید، شما منظره عشق. شهرها مانند زوریخ ژنو لوسرن Zermatt Interlaken لوگانو لوکارنو لوسرن، سنت موریتس برن همه منظره زیبایی خیره کننده از طبیعت شناخته شده است. همچنین هتل پاریس اینجا هتل معروف است که در بسیاری از پول برجسته شده است. اگر شما نمی خواهید به صرف تعطیلات خود را در سرد انجماد، و سپس کرالا می تواند نقطه تعطیلات بزرگ باشد. کوستا شجاع، کوستا Daurada، کوستا مل Maresme، کوستا مل Azahar، کوستا د والنسیا، کوستا بلان، کوستا Calida، دریا تنور، کوستا د آلمریا، جزایر گرمسیری، کاستا مل سل، کوستا د لا لیز، ماربلا سپری، Sotogrande، و مالاگا. کاخ بزرگ والت Ph و والت اجرای برخی از بازدید از اکثر اماکن تاریخی در بانکوک است. شما می توانید ببینید به شهرهای دیگر مثل روتردام، Madurodam، شهر کوچک در نزدیکی لاهه, اوترخت, و غیره.

Railay تور revisiting آغاز شده با ساحل غار Phranang در Railay که روز قبل دیدیم که در سفر خود به Railay. خوب برای دیدن دوباره آن را در اوایل روز زمانی که کاملا از افراد نیست اما بسیاری از سایه ها در این بخش وجود دارد من واقعا هر عکس خوب از غار می تواند بود. ما همچنین به یک دسته از جزایر کوچک و خوشه سنگ و سراسر Railay کردم. شروع زرق و برق دار به روز شد! Poda جزیره بعدی ما به کوه Poda که در آن ما به حال زمان بیشتری را برای ساحل رفت. جزیره خود را تایید شده است اما دوباره آن را به حال نمایش بزرگ از برخی از جزایر بسیار چشمگیر سنگی jutting از دریا. نیز وجود دارد مقدار زیادی از راه راه خیلی ماهی شنا کردن در اطراف و از آب واقعا کم عمق بود، ما قادر به ایستادن در میان آنها بودند. زن و شوهر از قایق ما نان به خوراک ماهی است که به معنای حداقل 100 نفر از آنها در اطراف ما به پا swarmed آورده. جزیره مرغ بعد از خوردن ناهار در جزیره Poda، قایق longtail ما به مرغ جزیره را خواهد گرفت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.aliadventures.com/2014/03/krabi-4-islands-tour/

نمایش 'سمفونی از چراغ' در شب است. سواحل هاوایی زیبا قطعا می تواند استرس خود را کاهش دهد. به سلامتی! تعطیلات به هر یک از این مکان خواهد شد نیاز برخی مرتب سازی بر اساس برنامه ریزی، بنابراین شما باید همه چیز دیگری هنگامی که شما انتخاب می کنید شما می خواهید برای رفتن به دسته بندی مطمئن شوید. نفس هات اسپرینگز، روستاهای زیبا، تاریخ غنی، mouthwatering غذاهای دریایی، و برخی از بهترین سواحل در جهان، همه هستند اینجا. کوستا شجاع، کوستا Daurada، کوستا مل Maresme، کوستا مل Azahar، کوستا د والنسیا، کوستا بلان، کوستا Calida، دریا تنور، کوستا د آلمریا، جزایر گرمسیری، کاستا مل سل، کوستا د لا لیز، ماربلا سپری، Sotogrande، و مالاگا. کسانی که علاقه مند به غواصی نیاز به هر گونه further―people آمده به مایا خلیج با تنها هدف از غواصی نگاه. اشتباه نکنید، صد تن با استانداردهای مشابه وجود دارد. و شکوه basking در تابستان، اسکندریه بهترین برای سواحل و استراحتگاه آن است.